• Новини
  • Олімпіада 2020. Медальний залік

Олімпіада 2020. Медальний залік

У п'ятницю, 30 липня, в Токіо проходить сьомий день Літніх Олімпійських ігор в Токіо.

Китай і Японія як і раніше в лідерах медального заліку - у них по 16 золотих медалей, Україна - на 56 місці.

Медальний залік Олімпіади 2021 Токіо де дивитися Олімпіаду 2020 на Україні

• Грек Стефанос Нтускос виграв фінальний заїзд одинаків на Олімпійських іграх в Токіо. Він подолав дистанцію за 6 хвилин 40,45 секунди.
  • Емма Твіггі з Нової Зеландії виграла золото у фіналі одинаків в академічному веслуванні та встановила новий олімпійський рекорд - 7 хвилин 13,97 секунди. Росіянка Анна Пракатень стала другою - вона подолала дистанцію за 7 хвилин 17,39 секунди.
  • Канадки виграли золоті медалі у змаганні вісімок на Олімпійських іграх в Токіо. Вони подолали дистанцію за 5 хвилин 59,13 секунди.
  • Новозеландські веслярі показали кращий результат в змаганні вісімок на Олімпійських іграх в Токіо. Вони подолали дистанцію за 5 хвилин 24,64 секунди.
  • Тетяна Схунмакер з ПАР завоювала золото на 200 метрах брасом, встановивши новий світовий рекорд (2.18,95).
  • Російський плавець Євген Рилов на Олімпіади-2020 на 200 метрах на спині завоював золоту медаль. 24-річний росіянин показав результат 1: 53.27 і встановив новий олімпійський рекорд.
  • Австралійська плавчиня Емма Маккеон завоювала золоту медаль Олімпіади-2020 на 100 метрах вільним стилем. 27-річна спортсменка показала результат 51.96, встановивши новий олімпійський рекорд.
  • Китайський плавець Ван Шунь виграв золоту медаль на 200 метрах комплексом.
  • Золота медаль у Нідерландів: Нік Кімман став першим в гонці BMX.
  • Росія завоювала золоту медаль у стрільбі: Віталіна Бацарашкіна перемогла у стрільбі з пістолета з 25 метрів. Це її друге золото Олімпіади в Токіо.
  • Росіянка Олена Осипова завоювала срібло у стрільбі з лука, золото виграла кореянка Ан Сан.
  • Японська дзюдоїстка Акіра Соні перемогла Ідаліс Ортіс з Куби в фіналі олімпійського турніру в категорії понад 78 кг.
  • Російський дзюдоїст Тамерлан Башаєв завоював бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо.
  • Російські шпажисти Сергій Біда, Павло Сухов, Микита Глазков і Сергій Ходос стали срібними призерами в командній першості на Олімпійських іграх в Японії.

Хочете більше новин про літню Олімпіаду 2020 на Токіо, стежте за нашими оголошеннями і будьте в курсі всіх подій.